e-mail      
    Strona Główna             Oferta             Promocje             Kontakt    

Firma Altova®

Altova® to firma programistyczna specjalizująca się w narzędziach, które pomagają programistom w zarządzaniu danymi, tworzeniu oprogramowania i aplikacji, tworzeniu aplikacji mobilnych oraz integracji danych.

Altova oferuje kompletną linię oprogramowania dla deweloperów komputerów stacjonarnych dla XML, JSON, SQL i UML; wysokowydajne produkty serwerowe do automatyzacji przepływu pracy; oraz wieloplatformowy framework do tworzenia aplikacji mobilnych.

Altova, twórca XMLSpy®, MapForce® i innych nagradzanych produktów, jest kluczowym graczem w branży narzędzi programistycznych i liderem w dziedzinie narzędzi do tworzenia rozwiązań XML. Mając ponad 5,3 miliona użytkowników na całym świecie, w tym 91% organizacji z listy Fortune 500, Altova ma zaszczyt obsługiwać klientów od małych i średnich firm po największe organizacje na świecie.


Altova® MissionKit® 2022

Altova MissionKit 2022 Enterprise Edition to wielokrotnie nagradzany pakiet programistyczny zawierający potężne narzędzia XML, SQL i UML, w tym XMLSpy, MapForce, StyleVision i inne, dla współczesnych architektów informacji i programistów aplikacji.

Altova® XMLSpy® 2022

Altova XMLSpy Enterprise Edition to wiodący w branży edytor XML i JSON. Oferuje najlepszy edytor XML, edytor JSON Grid, graficzne projektowanie schematów, konwertery plików, debugery, obsługę XSLT, XQuery, baz danych, VS, Eclipse i JSON.

Altova® MapForce® 2022

Altova MapForce 2022 Enterprise Edition to graficzne narzędzie do mapowania danych, integracji i ETL. Mapuj dowolną kombinację XML, baz danych, EDI, XBRL, plików prostych i plików Excel, JSON i usług sieci Web, a następnie natychmiast konwertuj dane lub automatyzuj konwersje cykliczne.

Altova® StyleVision® 2022

Altova StyleVision 2022 to potężny wizualny projektant arkuszy stylów i raportów do przekształcania danych XML, XBRL i baz danych na dane wyjściowe HTML, RTF, PDF i OOXML oraz tworzenia e-formularzy. Obsługuje XSLT, XSL:FO, CSS i wszystkie główne bazy danych.

Altova® DatabaseSpy® 2022

Altova DatabaseSpy to unikalne narzędzie do obsługi wielu baz danych od twórców XMLSpy i MapForce. Łączy się ze wszystkimi głównymi bazami danych i ułatwia edycję SQL, projektowanie baz danych i inne zadania znacznie korzystniej niż rozwiązania z jedną bazą danych.

Altova® SchemaAgent® 2022

Altova SchemaAgent 2022 to graficzne narzędzie do analizy i zarządzania schematami XML, instancjami XML, relacjami między plikami w ramach projektu lub przedsiębiorstwa dla XSLToraz WSDL. Wizualizuj i łatwo zarządzaj powiązaniami plików za pomocą graficznego interfejsu projektowego.

Altova® DiffDog® 2022

Altova DiffDog Enterprise Edition to potężne narzędzie do porównywania/scalania. To wyjątkowe instrument do synchronizacji obsługujący XML, który porównuje pliki, foldery, bazy danych i schematy XML. Wskazuje różnice, inteligentnie łączy zawartość i tworzy XSLT w celu konwersji danych XML.

Altova® Authentic® 2022

Altova Authentic to zaawansowany edytor treści WYSIWYG, który umożliwia użytkownikom przeglądanie i edycję danych w dokumentach XML i relacyjnych bazach danych bez znajomości technologii. Po prostu wypełniają e-Formularze, a ich treść lub zapytanie są natychmiast przetwarzane.

Altova® UModel® 2022

Altova UModel 2022 jest punktem wyjścia do udanego rozwoju oprogramowania. Wizualnie projektuj modele aplikacji i generuj kod lub przy pomocy inżynierii wstecznej zmieniaj programy na diagramy UML. To prosty i opłacalny sposób korzystania z UML.

SoftPoint Spółka z o.o.
ul. Słomińskiego 1, 00-204 Warszawa