Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

Shavlik Technologies
[ Shavlik Technologies ]

·Strona produktowa Shavlik Technologies po polsku!
·Shavlik NetChk Configure wersja 4
·NetChkProtect 6.5.2

 Bezpieczeństwo: EasyRecovery 6.1

OntrackOntrack EasyRecovery to zestaw narzędzi umożliwiający samodzielne odtwarzanie utraconych danych. Dostępny jest w kilku wersjach zoptymalizowanych pod kątem wymagań użytkownika. Unikalne technologie wykorzystywane przez EasyRecovery zapewniły firmie Ontrack pozycję lidera na rynku oprogramowania do odzyskiwania danych.

Oprogramowanie to może być wykorzystane w następstwie zdarzeń takich jak:

  • Przypadkowe usunięcie pliku
  • Zniszczenia danych w wyniku działania wirusów
  • Uszkodzenia spowodowane przerwą w dopływie energii elektrycznej
  • Błędy oprogramowania
  • Formatowanie i reorganizacja dysku
  • Nieprawidłowe wyłączenie systemu operacyjnego lub aplikacji

Dostępne są następujące wersje produktu:

EasyRecovery 6.1 Professional odzyskuje pliki z partycji FAT i NTFS, z twardych dysków IDE/ATA/EIDE, SCSI, dyskietek, Zip i Jaz, posiada wiele zaawansowanych opcji odzyskiwania danych niedostępnych w wersji DataRecovery. Ponadto zawiera pełny pakiet FileRepair (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, ZIP), moduł diagnostyki dysku i możliwość kompresji odzyskiwanych danych. Ta wersja zawiera wszystkie narzędzia dostępne w ramach EasyRecovery.

EasyRecovery 6.1 DataRecovery odzyskuje pliki z partycji FAT i NTFS, z twardych dysków IDE/ATA/EIDE, SCSI, dyskietek, Zip i Jaz oraz innych rodzajów nośników. Ponadto zawiera moduł naprawy dokumentów stworzonych przy użyciu MS Word oraz archiwów ZIP.

EasyRecovery 6.1 EmailRepair naprawia uszkodzone pliki programów pocztowych MS Outlook i MS Outlook Express. Potrafi dzielić pliki PST na mniejsze oraz tworzyć indeksy dla plików DBX.

EasyRecovery 6.1 FileRepair naprawia uszkodzone dokumenty stworzone przy pomocy MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) oraz archiwa ZIP.

Program można zakupić korzystając z 3 programów licencjonowania:

licencja jednostanowiskowa – instalacja programu na wybranym komputerze, prawo do podłączenia dysków z pozostałych komputerów w firmie. Obowiązuje reguła – 1 licencja, maksymalnie do 20 komputerów w firmie. Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 2190,00 PLN

licencja korporacyjna – pozwala na instalację na wielu maszynach, także w różnych oddziałach przedsiębiorstwa, koszty i liczba licencji ustalane są indywidualnie.

licencja techniczna – jest ważna przez 1 rok, pozwala na instalację na jednym komputerze i możliwość odzyskania danych z wielu urządzeń podpinanych do tego komputera. Prawo do tego rodzaju licencji mają wyłącznie firmy świadczące zewnętrzne usługi odzyskiwania danych. Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 4360,00 PLN.

W cenie zawarte jest 30-dniowe wsparcie techniczne.

Wymagania systemowe: instalacja możliwa jest na MS Windows 95, 98, 2000, XP. Możliwe jest również uruchomienie programu z nośników wymiennych w systemie MS-DOS, w tym przypadku nie ma konieczności współpracy z żadnym zewnętrznym systemem operacyjnym. 
     Login
Nazwa

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Pokrewne linki
· Więcej o Ontrack

Najczęściej czytany artykuł o Ontrack:
DataEraser 3.0


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Zły
Przyzwoity
Dobry
Bardzo dobry
Wyśmienity     Opcje

Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych