Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

GFI Software
[ GFI Software ]

· Strona produktowa GFI po polsku
·LANGuard Network Security Scanner 9.0
·WebMonitor 2009
·MailEssentials 14.0 for Exchange/SMTP/Lotus
·MailArchiver 6.0 for Exchange
·GFI MailSecurity 10.0
·GFI EndPoint Security 4.0
·GFI MailEssentials 12.0
·GFI EmailProtection Suite

 Programowanie: C++Builder XE2

Embarcadero Technologies

Embarcadero C++Builder XE2

Środowisko programistyczne Embarcadero® C++Builder® XE2, wykorzystując możliwości platformy FireMonkey™ oraz dostępne w bibliotece komponenty, pozwala na błyskawiczne tworzenie atrakcyjnych graficznie aplikacji dla platform Windows i Mac OS X z wykorzystaniem języka C++. Środowisko C++Builder umożliwia wizualne projektowanie interfejsów aplikacji oraz tworzenie połączeń z danymi i usługami, jak też tworzenie kodu C++ zgodnego ze standardami ANSI/ISO. Narzędzie pozwala na połączenie możliwości języka C++ z wydajnością narzędzi RAD do błyskawicznego tworzenia aplikacji.

Dostarczanie szybkich, natywnych aplikacji dla platform Windows i Mac

C++Builder zawiera bibliotekę VCL do tworzenia natywnych aplikacji Windows oraz platformę FireMonkey do dostarczania natywnych aplikacji Windows i Mac OS X. Platforma FireMonkey pozwala na łatwe tworzenie aplikacji i ich kompilację dla obydwu systemów. Natywne aplikacje tworzone w C++Builder XE2 w pełni wykorzystują możliwości i szybkość nowoczesnych procesorów (CPU) oraz procesorów kart graficznych (GPU). Wszystko w oparciu o możliwości wizualnego programowania wykorzystującego komponenty, które oszczędza nie tylko czas ale jednocześnie pozwala na pełny wgląd i dostęp do kodu źródłowego oraz zaawansowanych opcji konfiguracji sprzętowych.

Tworzenie bardziej zaawansowanych wizualnie oraz interaktywnych aplikacji

Nowa platform FireMonkey pozwala na tworzenie atrakcyjnych wizualnie, interaktywnych aplikacji, dla komputerów typu PC, Mac oraz urządzeń mobilnych, otwartych na korzystanie z różnych typów danych. Umożliwia tworzenie interfejsów w wysokiej rozdzielczości HD oraz 3D wykorzystujących możliwości procesora kart graficznych (GPU), skalowalne grafiki wektorowe, programowalne animacje oraz zaawansowane efekty obróbki obrazów.

Tworzenie aplikacji korzystających z dowolnego źródła danych

Aplikacje zbudowane w C++Builder mają wbudowane możliwości tworzenia błyskawicznych połączeń ze wszystkimi popularnymi bazami danych. Usługa RAD Cloud pozwala na podłączanie do danych wielu popularnych klientów działających na różnych platformach, w różnej architekturze, stworzonych w różnych językach oraz działających na wielu urządzeniach. Delphi pozwala na łączenie z aplikacjami mobilnymi iOS, Android, Blackberry i Windows Phone 7 z wykorzystaniem technologii DataSnap.

Aplikacje otwarte na dane – wizualizacja „żywych” danych

Nowa technologia LiveBindings w C++Builder pozwala na łączenie dowolnego źródła danych z dowolnym elementem bibliotek VCL i FireMonkey lub z elementem graficznym. LiveBindings umożliwia prezentowanie danych użytkownikom w bardziej intuicyjny i interaktywny sposób oraz zawiera niespotykane możliwości i elastyczność tworzenia „dynamicznie” obliczanych i aktualizowanych powiązań z danymi.

Wypróbuj C++Builder już dzisiaj i pobierz bezpłatną wersję testową środowiska. Wykorzystaj opracowanie "FireMonkey Quick Start Guide" do stworzenia swojej pierwszej aplikacji FireMonkey dla Windows lub Mac z jednego, wspólnego kodu źródłowego.
 
     Login
Nazwa

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Pokrewne linki
· wersję testową
· "FireMonkey Quick Start Guide"
· Embarcadero Polska
· Więcej o Embarcadero Technologies


Najczęściej czytany artykuł o Embarcadero Technologies:
RAD Studio XE2


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Zły
Przyzwoity
Dobry
Bardzo dobry
Wyśmienity     Opcje

Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych