Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

Shavlik Technologies
[ Shavlik Technologies ]

·Strona produktowa Shavlik Technologies po polsku!
·Shavlik NetChk Configure wersja 4
·NetChkProtect 6.5.2

 Programowanie: Delphi XE2

Embarcadero Technologies

Embarcadero Delphi XE2 jest środowiskiem programistycznym pozwalającym na błyskawiczne tworzenie biznesowych aplikacji wykorzystujących biblioteki komponentów, bazy danych oraz usługi połączeniowe, za pomocą wydajnych i natywnych kompilatorów. Biblioteka VCL, przeznaczona do tworzenia wizualnych interfejsów użytkownika bazujących na Windows API, jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych przez niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) oraz programistów tworzących natywne aplikacje Windows. Nowa platforma aplikacji FireMonkey™ pozwala na łatwiejsze tworzenie nowoczesnych aplikacji wizualnych HD i 3D, dla platform Windows, Mac i iOS, korzystających z możliwości procesora (CPU) oraz procesora graficznego (GPU) oraz z połączeń z bazami danych lub z chmurą.

Dostarczanie szybkich, natywanych aplikacji 32 i 64-bitowych

Aplikacje korzystające z bibliotek Delphi VCL oraz platformy FireMonkey są natywnie kompilowane, co pozwala na ich błyskawiczne działanie. Delphi XE2 zawiera także w pełni 64-bitowy język Delphi, platformy RTL, VCL oraz FireMonkey dla Windows udostępniając tworzonym aplikacjom większe ilości pamięci oraz dostęp do subsystemów Windows 64-bit. Natywne kompilowane aplikacje są lepiej „przygotowane” do działania zarówno jako samodzielne rozwiązania „pudełkowe”, jak też do wykorzystania w biznesie oraz przemyśle ponieważ reagują szybciej i precyzyjniej niż rozwiązania korzystające z platform RIA, wirtualnych maszyn oraz języków dynamicznych.

Wdrażanie na platformie Windows, Mac oraz iOS

Zawarta w Delphi platforma FireMonkey pozwala na łatwe tworzenie aplikacji i natywną ich kompilację dla obydwu systemów Windows i Mac OS X. Umożliwia tworzenie atrakcyjnych mobilnych aplikacji iOS dla urządzań iPhone, iPod Touch i iPad oraz ich dystrybucję poprzez App Store firmy Apple. Aplikacje Delphi zbudowane w oparciu o platformę FireMonkey w pełni wykorzystują możliwości i szybkość procesorów (CPU) oraz procesorów kart graficznych (GPU) urządzań na których działają.

Tworzenie bardziej zaawansowanych wizualnie oraz interaktywnych aplikacji

Nowa platform FireMonkey pozwala na tworzenie atrakcyjnych wizualnie, interaktywnych aplikacji, dla komputerów typu PC, Mac oraz urządzeń mobilnych, otwartych na korzystanie z różnych typów danych. Umożliwia tworzenie interfejsów w wysokiej rozdzielczości HD oraz 3D wykorzystujących możliwości procesora kart graficznych (GPU), skalowalne grafiki wektorowe, programowalne animacje oraz zaawansowane efekty obróbki obrazów.

Tworzenie aplikacji korzystających z dowolnego źródła danych

Aplikacje zbudowane w Delphi mają wbudowane możliwości tworzenia błyskawicznych połączeń ze wszystkimi popularnymi bazami danych. Usługa RAD Cloud pozwala na podłączanie do danych wielu popularnych klientów działających na różnych platformach, w różnej architekturze, stworzonych w różnych językach oraz działających na wielu urządzeniach. Delphi pozwala na łączenie z aplikacjami mobilnymi iOS, Android, Blackberry i Windows Phone 7 z wykorzystaniem technologii DataSnap.

Aplikacje otwarte na dane – wizualizacja „żywych” danych

Nowa technologia LiveBindings w Delphi pozwala na łączenie dowolnego źródła danych z dowolnym elementem bibliotek VCL i FireMonkey lub z elementem graficznym. LiveBindings umożliwia prezentowanie danych użytkownikom w bardziej intuicyjny i interaktywny sposób oraz zawiera niespotykane możliwości i elastyczność tworzenia „dynamicznie” obliczanych i aktualizowanych powiązań z danymi.

Wypróbuj Delphi już dzisiaj i pobierz bezpłatną wersję testową środowiska. Wykorzystaj opracowanie "FireMonkey Quick Start Guide" do stworzenia swojej pierwszej aplikacji FireMonkey dla Windows lub Mac z jednego, wspólnego kodu źródłowego.
 
     Login
Nazwa

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Pokrewne linki
· wersję testową
· "FireMonkey Quick Start Guide"
· Embarcadero Polska
· Więcej o Embarcadero Technologies


Najczęściej czytany artykuł o Embarcadero Technologies:
RAD Studio XE2


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Zły
Przyzwoity
Dobry
Bardzo dobry
Wyśmienity     Opcje

Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych