Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

GFI Software
[ GFI Software ]

· Strona produktowa GFI po polsku
·LANGuard Network Security Scanner 9.0
·WebMonitor 2009
·MailEssentials 14.0 for Exchange/SMTP/Lotus
·MailArchiver 6.0 for Exchange
·GFI MailSecurity 10.0
·GFI EndPoint Security 4.0
·GFI MailEssentials 12.0
·GFI EmailProtection Suite

 Grafika: ACDSee Pro 7

ACDSystems

ACDSee Pro 7 - nowa wersja cenionego programu do profesjonalnego zarządzania plikami graficznymi: przeglądania, edycji, organizowania, przetwarzania i udostępniania obrazów. Z ACDSee Pro 7 można również tworzyć pokazy slajdów, prezentacje (również z dźwiękiem), generować pliki PDF, archiwizować kolekcje do formatu ZIP, nagrywać płyty CD/DVD i materiały video.ACDSee-Pro 7 Przejmij kontrolę nad fotografią z ACDSee Pro 7
Skorzystaj z możliwości pełnej kontroli nad swoimi zdjęciami. Zarządzaj swoimi kolekcjami, edytuj, przeglądaj i publikuj wykorzystując wyjatkową szybkość działania programu. Skonfiguruj ACDSee Pro 7 dostosowując ustawienia do własnego stylu pracy. W nagrodę będziesz miał więcej wolnego czasu, który możesz spędzić z aparatem w ręku.

Zacznij przeglądać od razu
Nie trać czasu na importowanie zdjęć do oddzielnej biblioteki. Po prostu otwórz ACDSee Pro 7, a będziesz miał bezpośredni dostęp do folderów i plików, w czasie rzeczywistym.

Organizuj podczas importowania
Przyspiesz obieg informacji poprzez ustalenie kategorii, słów kluczowych i danych IPTC podczas importowania nowych zdjęć z aparatu lub innego urządzenia pamięci masowej. Możesz również wybrać miejsce docelowe tworzenia kopii zapasowych i zmieniać nazwy plików podczas importowania.

ACDSee-Pro4-img02a.jpg Zachowaj dobrą organizację
Praca z ACDSee Pro 7 jest podzielona na cztery tryby naśladujące naturalny sposób działania fotografików ze zdjęciami. Dostosuj ustawienia, aby osiągnąć maksymalną wydajność wykorzystując tryby:

  • Manage - zarządzania,
  • View - przeglądania,
  • Process - przetwarzania,
  • Online
Tryby pracy ACDSee Pro 7

Manage mode

W tym trybie przeglądamy, sortujemy i organizujemy kolekcje obrazów. Uproszczony pasek narzędzi z rozwijanym menu pomaga szybko odnaleźć najczęściej używane funkcje. Możemy używać kombinacji różnych narzędzi i okienek aby ułatwić zaawansowane wyszukiwanie i szybko generować podgląd miniaturek zdjęć. Udoskonalone narzędzia do kwalifikacji zdjęć, umożliwiają szybszą ich kategoryzację. Publikując obrazy możemy korzystać z FTP, Email i "uploaderów" do popularnych portali.

View mode


Wyświetlanie obrazów przy użyciu różnorodnych narzędzi. Używając opcji właściwości możemy zobaczyć informacje dotyczące obrazów takie jak dane, EXIF lub IPTC oraz mamy możliwość dodania podpisów do zdjęć podczas ich przeglądania. Nowa funkcjonalność trybu widoku (View mode) pozwala łatwo przełączać się między obrazami bez konieczności powrotu do Manage mode


Process mode

Tryb do wykonywania wszelkich korekt i zmian. Process mode składa się z dwóch okien Opracuj (Develop) i Edytuj (Edit). Okno Develop służy do edytowania plików RAW, JPEG i innych wspieranych typów, umożliwia korektę naświetlenia obrazu, balansu bieli, zmianę profilu koloru, wyostrzenie, usunięcie szumów, kontrolę geometrii i dużo więcej.
Narzędzie Edit umożliwia precyzyjną korektę obrazów na poziomie pojedynczych pikseli, usuwanie efektu czerwonych oczu, dodawanie tła, znaków wodnych i innych efektów. Najważniejszym udogodnieniem jest to, że korekty robione są w czasie rzeczywistym, bez oczekiwania na dostosowanie się na obrazu. Możesz zobaczyć efekty wprowadzonych zmian od razu i powrócić do każdej poprzedniej korekty.


Online mode W tym trybie mamy możliwość skorzystania z nowego systemu udostępniania i przechowywania obrazów ACDSee Online. Korzystając z tego trybu możemy przesyłać i przeglądać zdjęcia w ACDSee online bez konieczności uruchomienia przeglądarki internetowej. Aby przesłać obraz możemy po prostu "przeciągnąć" go i "upuścić" do albumu on-line, bez konieczności wchodzenia na stronę www.

SmugMug Uploader
Teraz zaawansowane opcje pozwalają tworzyć nowe albumy, dodawać słowa kluczowych i dostosowywać wielkości obrazów.

Zenfolio Uploader
Umożliwia zalogowania się na Twoje konto Zenfilio, wybranie, a nawet stworzenie nowych galerii obrazów i przesyłanie zdjęć w wybranym przez Ciebie formacie.

FTP Uploader
Dzięki opcjii FTP Uploader można przesłać swoje zdjęcia na serwer FTP bezpośrednio z ACDSee . Wystarczy utworzyć konto dla serwera FTP, wybrać docelowy folder, dowolną opcje zmiany rozmiaru obrazu i zacząć przesyłać zdjęcia.

Send Email Wizard
Korzystając z kreatora możesz wysłać e-mail'a bezpośrednio z programu ACDSee używając twojego programu pocztowego, strony www lub serwera SMTP.
 
     Login
Nazwa

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Pokrewne linki
·
· Strona Producenta
· licencje elektroniczne
· Więcej o ACDSystems


Najczęściej czytany artykuł o ACDSystems:
ACDSee Pro 7


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Zły
Przyzwoity
Dobry
Bardzo dobry
Wyśmienity     Opcje

Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych