NetChkProtect 6.5.2
Data: 06-05-2009
Temat: Shavlik TechnologiesNetChk Protect. Program jest niezwykle pomocnym narzędziem dla administratorów dużych sieci
Pomaga w kontrolowaniu procesu zapewnienia aktualnych poprawek do:

  • systemów, serwerów, aplikacji i innych komponentów firmy Microsoft, również już nie wspieranych (np. Windows NT, Microsoft Office, DirectX)
  • do popularnego oprogramowania innych firm najczęściej występującego na komputerach (np. Adobe Flash, Acrobat Reader , WinZip, Java, Firefox i inne przeglądarki, odtwarzacze multimedialne)
  • własnych aplikacji użytkownika przez przygotowanie poprawek w specjalnym edytorze
NetChk jest jedynym narzędziem pozwalającym na aktualizację maszyn wirtualnych offline, zarówno w formatach Microsoft jak VMware.Inne produkty Shavlik:

NetChk Compliance - zgodność z wewnętrznymi politykami bezpieczeństwa, regulacjami prawnymi i rekomendacjami branżowymi (m.in. HIPAA, GLBA, FFIEC, SB 1386, IT Control Review for SOX, ISO 17799/27001, CobiT, NIST)
Security Intelligence - integracja różnych źródeł informacji o bezpieczeństwie w postaci interfejsu deski rozdzielczej
Security Suite - zestaw wymienionych trzech produktów

Produkty Shavlik pozwalają na sprawny i kompleksowy audyt sieci, zarządzanie krytycznymi aktualizacjami, wykrywanie dziur w systemie (patch management), monitorowanie obecności złośliwych i szpiegowskich aplikacji (spyware i malware), wykrywanie wszelkich niepożądanych aplikacji zakłócających sprawne działanie sieci. Rozwiązania firmy Shavlik utrzymują bezpieczeństwo środowiska sieciowego na najwyższym poziomie poprzez automatyczną i permanentną ocenę zagrożeń, dzięki którym zarządzanie i naprawa środowiska korporacyjnego staje się niebywale prosta.Artykuł jest z www.softpoint.com.pl
http://www.softpoint.com.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.softpoint.com.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=195