ACDSee 17
Data: 01-10-2013
Temat: ACDSystems
Najnowsza wersja ACDSee 17 pozwala szybko przeglądać i wyszukiwać zdjęcia, łatwo naprawiać ich wady, dzielić się ulubionymi fotografiami poprzez e-mail lub wydruki, zamieszczać je i udostępniac do oglądania w darmowych albumach online.


ACDSee 17
ACDSee Photo Manager 17 posiada wszystkie wspaniałe cechy, które miały poprzednie wersje takie jak :
  • ultra-szybki podgl±d
  • łatwe organizowanie całych kolekcji zdjęć
  • szybkie wyszukiwanie
  • niesamowite narzędzia do edycji
  • wiele wietnych funkcji do przesyłania fotografii
  • a także nowe własnoci
Oto kilka powodów, dla których warto mieć ACDSee Photo Manager 17:

Łatwiejsze w użyciu niż kiedykolwiek
Pobaw się z kolekcj± zdjęć przy pomocy ACDSee 17. Nowo udoskonalony interfejs jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny, pomaga łatwo poruszać się między organizowaniem, przegl±daniem, edycj± i udostępnianiem zdjęć. Wszystkie potrzebne narzędzia szybko znajdziesz w czterech prostych grupach: Zarz±dzanie, Przegl±danie, Edcja i Online.

Szybkie oznaczanie i wyszukiwanie
Intuicyjne oznaczanie zdjęć jest bardzo szybkie i ułatwia ich póĽniejsze wyszukiwanie, bez koniecznoci fizycznego przenoszenia do innych folderów. Łatwo ponownie znajdziesz potrzebne Ci kolekcje. Wystarczy sprawdzić oznaczenie w rogu dowolnej fotografii, wybrać je, a następnie za pomoc± jednego kliknięcia wywietlisz wszystkie zdjęcia z danej kategorii.

Popraw swoje najlepsze zdjęcia na jeszcze lepsze
Możesz mieć jeszcze lepsze kolory, wykorzystuj±c możliwoci ulepszonego narzędzia do nasycenia barw daj±cego realistyczne odwzorowanie rzeczywistoci. Poprawisz przejrzystoć za pomoc± doskonałego narzędzia do redukcji szumów. Dwa nowe suwaki reguluj± jasnoć i czystoc koloru przy zachowaniu ostroci obrazu. Ponadto, możesz zastosować twórcze efekty na okrelonym obszarze zdjęcia korzystaj±c z rozszerzonych narzędzi do edycji.

Pokaż swoje zdjęcia w internecie
Wystarczy przeci±gn±ć i upucić pliki z ACDSee 15 do własnego konta na stronie Online ACDSee .* Twoje zdjęcia online zorganizowane będ± jak na Twoim pulpicie o tej samej nazwie folderu i struktury. Podziel się z przyjaciółmi i rodzin±, twoimi galeriami lub zamieć je w innych witrynach. Cokolwiek wybierzesz, zdjęcia będ± chronione przez Amazon Web ServicesTM z kopiami zapasowymi witryny na całym wiecie.

Program jest dostępny w angielskiej wersji językowej.
Wymagania systemowe: Microsoft Windows XP z Service Pack 2/Windows Vista/ Windows 7

Wypróbuj ACDSee Photo Manager 17.Artykuł jest z www.softpoint.com.pl
http://www.softpoint.com.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.softpoint.com.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=214