Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

DeskCenter Solutions
[ DeskCenter Solutions ]

· Strona produktowa DeskCenter Solutions po polsku!
·DeskCenter Management Suite

www.softpoint.com.pl: Symantec

Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]

 Bezpieczeństwo: Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 12

SymantecSymantec Endpoint Protection Small Business Edition to łatwe w obsłudze oprogramowanie zabezpieczające, które umożliwia małym firmom optymalizację wydajności i wykorzystania zasobów systemowych oraz szybkie rozpoczęcie korzystania z ochrony klasy korporacyjnej. Zostało opracowane z myślą o klientach wymagających rozwiązania kompleksowego, łatwego w instalacji, wdrażaniu i zarządzaniu. Interfejs użytkownika do zarządzania oprogramowaniem jest uproszczony, a łatwe w obsłudze kreatory ułatwiają wdrażanie i minimalizują konieczność przeprowadzania specjalistycznych szkoleń. Wstępnie skonfigurowane powiadomienia i automatycznie tworzone raporty dotyczące bezpieczeństwa pozwalają na szybkie rozpoczęcie korzystania z produktu przy oszczędności czasu i pieniędzy.

Czytaj więcej... (jeszcze 6201 bajtów) Utworzono 17-09-2009

 Bezpieczeństwo: Symantec Endpoint Protection 11 (SEP 11)

SymantecSymantec Endpoint Protection 11 (SEP 11) – Nowa, stale rozwijana i ulepszana, generacja ochrony antywirusowej firmy Symantec (aktualnie dostępna wersja aktualizacji MR6).

Zaawansowana ochrona Symantec Endpoint Protection przed zagrożeniami, łącząc aplikację Symantec AntiVirus™ z firewallem oaz ochroną sieci i urządzeń końcowych, zapewnia najwyższy stopień ochrony komputerów przenośnych, stacji roboczych i serwerów przed destrukcyjnym oprogramowaniem. Rozwiązanie to chroni nawet przed najbardziej zaawansowanymi atakami, które wymykają się tradycyjnym zabezpieczeniom, takimi jak narzędzia typu rootkit ataki typu godzina zero i ulegające zmianom oprogramowanie typu spyware.

Czytaj więcej... (jeszcze 4398 bajtów) Utworzono 14-01-2009

 Bezpieczeństwo: Backup Exec 12.5 i Backup Exec System Recovery 8.5

Symantec
Program Symantec Backup Exec 12.5 zapewnia skuteczne, łatwe w obsłudze i bezpieczne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie na wielu urządzeniach (od serwera do stacji roboczej), dając zoptymalizowaną ochronę danych w środowiskach opartych na systemie Windows. Dzięki zgłoszonej do opatentowania technologii odtwarzania danych na dowolnym poziomie szczegółowości i ciągłej ochronie danych w najważniejszych aplikacjach firmy Microsoft zyskuje się pewność, że ważne dane firmowe są zawsze chronione i możliwe do przywrócenia w czasie liczonym w sekundach.

Czytaj więcej... (jeszcze 2761 bajtów) Utworzono 04-10-2008

 Bezpieczeństwo: Symantec Ghost Solution Suite 2.5

SymantecSymantec Ghost Solution Suite 2.5 to nowa wersja popularnego programu zapewniającego możliwość bezpiecznego odtworzenia i/lub migracji istniejących systemów.

Czytaj więcej... (jeszcze 979 bajtów) Utworzono 04-04-2008

 Bezpieczeństwo: Backup Exec 12 i Backup Exec System Recovery 8.0

SymantecProgram Symantec Backup Exec 12 zapewnia skuteczne, łatwe w obsłudze i bezpieczne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie na wielu urządzeniach (od serwera do stacji roboczej),dając zoptymalizowaną ochronę danych w środowiskach opartych na systemie Windows.
Umożliwia korzystanie z nowych, zoptymalizowanych funkcji tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych w systemie Microsoft Windows Server 2008

Czytaj więcej... (jeszcze 3102 bajtów) Utworzono 02-03-2008


     Ankieta
Czy na swoim domowym komputerze używasz oprogramowania antyspamowego?

nie, nie używam
ISP/portal robi to za mnie
tak, ufam mojemu oprogramowaniu antyspamowemu
tak, używam, ale sprawdzam odrzuconą pocztę
nie wiemWyniki
Ankiety

Głosów 125

     Bezpieczeństwo